Offset voting

A teraz czas na zmiany! Ty także możesz mieć wpływ na środowisko. Z okazji naszej 90 rocznicy robimy nam wszystkim i przyszłym pokoleniom prezent. Chcemy wesprzeć jedną z 3 inicjatyw proekologicznych. Którą? To będzie zależało od Was! Już niebawem poznacie 3 projekty do wyboru i będziecie mogli zagłosować na jeden z nich. Ten który zyska najwięcej głosów otrzyma od Grupy Raben dofinansowanie na realizację.

W ten sposób wspólnie zrobimy coś dobrego dla środowiska i dla przyszłych pokoleń. Tak abyśmy wszyscy mogli cieszyć się czystym klimatem przez kolejne 90lecia…

GŁOSOWANIE JUŻ 1.09

Zobacz jakie działania podejmujemy w trosce o środowisko:

Road Map – 0 emmision future

W związku z rozwojem i zwiększeniem dynamiki zaangażowania Grupy Raben w kwestie środowiskowe postanowiliśmy, aby wszelkie działania i rozwiązania, jaki wdrażamy, a mają na celu wspieranie środowiska naturalnego, realizowane były pod hasłem „Eco2way”.

Niskoemisyjna flota

Analizujemy nasz wpływ na środowisko naturalne. Każdego roku stawiamy sobie coraz bardziej ambitne cele. Inwestujemy też w nowoczesną flotę, która jest bardziej przyjazna dla środowiska.

Ekologiczne budynki

Grupa Raben dysponuje ponad 1 200 000 m2 powierzchni magazynowych. Posiadamy ponad 150 oddziałów w całej Europie. Każdego roku oddajemy do użytku nowe obiekty. Wszystkie z założenia wyposażone są lepiej niż takie same budynki w powszechnie obowiązującym standardzie developerskim.

Neutralizujemy emisję

Poprzez program „eFaktura = wyższa kultura” zachęcamy odbiorców naszych usług do ekologicznych zachowań, dając im możliwość korzystania z e-faktur, które pozwalają oszczędzić czas, środowisko, wyeliminować ryzyko zgubienia dokumentu. Za każdą zgodę na otrzymywanie faktur w formie elektronicznej Grupa Raben sadzi drzewo w imieniu klienta. Firma prowadzi nasadzanie drzew od 2014 roku. Do tej pory w ramach kampanii posadzonych zostało łącznie niemal 16 000 sadzonek.