Eco₂Way

Wiemy, że jako firma transportowo-logistyczna wpływamy na środowisko naturalne. Chcemy, by ten wpływ był pozytywny. Ekologia ma dla nas duże znaczenie. Oszczędzając surowce naturalne, mierząc, raportując i obniżając emisję gazów cieplarnianych działamy na rzecz wspólnego dobra – przyszłości.

Pragniemy bowiem, aby następne pokolenia miały dostęp do tych samych zasobów, z których korzystamy teraz. Dlatego też, w trosce o środowisko naturalne sukcesywnie eliminujemy papier z naszych procesów, co roku inwestujemy w bardziej efektywne i proekologiczne rozwiązania w transporcie i magazynach oraz sadzimy tysiące drzew neutralizujące tony CO2. Podpisaliśmy także pierwsze kontrakty na dostawę zielonej energii w 2021 r.

Natomiast z okazji naszego 90-lecia zapraszamy Was w podróż „Eco2way”. Zabiorą Was w nią nasi pracownicy, by pokazać 20 miejsc narażonych na skutki zmian klimatycznych i opowiedzą ich historię. Zapraszamy do śledzenia ich przygód.

Już niedługo nasi eko entuzjaści zabiorą cię tutaj. Zapraszamy wkrótce!

Gądki
Lake Valence
near Kiev
Boccadasse, Genova
Włocławek
Heidelberger
Żywiec
Codrii Vlăsiei
Venray
Baltic Sea
Czarnobyl
Hradec Kralove
Tatry
Bory Tucholskie
Bulgarian Black Sea
Rospuda
Bekamentes
Drying lakes in Wielkopolska
Dvůr Králové nad Labem
Park Narodowy Gór Stołowych

Zależy nam, aby wspierać ideę bezemisyjnej Europy. Więcej o podejmowanych przez nas działaniach w zakresie zrównoważonego rozwoju znajduje się w naszym Raporcie Społecznym dostępnym na stronie: https://csr.raben-group.com: